سازه و الویتور

تایل های آسمان مجازی
سازه نورپردازی
سازه سقف کاذب
سازه ریلینگ
سازه سقف کاذب ( سازه ریلینگ )

سقفهای کاذب مشبک کناف، از شبکه سازه های سپری (یا T شکل) و تایل  تشکیل می شوند. شبکه مذکور به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل گردیده و سپس تایلهای گچی  و یا تایل های تصویردار درون این شبکه قرار می گیرند. نصب سریع و آسان، دسترسی آسان به فضای تأسیساتی پشت سقف کاذب و تعمیر و نگهداری آسان از جمله ویژگیهای این ساختار می باشد.

جهت قرار گرفتن تایل های آسمان مجازی نیاز به یک سازه سقف کاذب مشبک  داریم.

لازم به ذکر است که اگر می خواهیم از آسمان مجازی استفاده کنیم نیاز نیست برای تمام فضا از سقف کاذب مشبک استفاده شود و فقط محدوده اجرای آسمان مجازی نیاز به این سقف کاذب دارد.

این سازه جهت استفاده از سیستم نورپردازی با لامپ های  T4 و T5 باید از سقف اصلی حداقل 30 سانتی متر فاصله داشته باشد تا بتوان نور مطلوبی را بدست آورد.

همچنین فاصله سازه سقف کاذب از سقف اصلی جهت استفاده از سیستم LED باید حداقل 15 سانتی متر باشد. بخش دومِ آسمان مجازی است که بعد از سازه نورپردازی و با یک فاصله اصولی (برحسب نوع نورپردازی) اجرا می گردد.

این سازه با توجه به سلیقه و بودجه مشتری دارای تنوع فراوانی است.

بدین صورت که محیط مورد نظر با انواع موجود سقف کاذب دکور گردیده و فقط در فضایی که آسمان مجازی اجرا خواهد شد از سازه ی سپری با ابعاد قابل اجرا (  60×60 ، 120×60 ، 180*60  )  استفاده می کنیم.

الویتور (Elevator

در واقع پروفیل هایی از جنس آلومینیوم به همراه پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک با کیفیت و دوام بسیار بالا می باشد که با ایجاد بعد در سقف های کاذب مشبک آنها را از یکنواختی خارج نموده و جلوه بی نظیری به این سقف ها می دهد. این پروفیل با ایجاد اختلاف ارتفاع میان تایل های تصویری و تایل های غیر تصویری و همچنین ریل ها احساس یک پنجره واقعی را به بیننده القا می کند.